Завершилась зміна Південний Буг - 2017!

Ось і промайнули 10 днів наповнених активними розвагами та дитячим сміхом.
Та учасники не лише відпочивали, але й здобували нові навички - зі стрільби з лука та воздушки та скелелазіння, вчились греблі на рафті та байдарці, досліджували озерні глибини та просто багато плавали та пірнали.

Денні та нічні теренові ігри, що випробовували учасників та уважність та кмітливість, також змушували маленькі оченята яскраво палати та випрошувати провести додаткові ігри. Змусити дітей сісти та відпочити можна було лише грою в Мафію чи одну з багатьох настільних ігор - це було не лише цікаво, але й допомогло зберегти сили учасників до кінця зміни.
Згадати та зайвий раз повторити усі отримані навички, учасники мали змогу в останній день, граючи у великий квест, що вимагав від них не лише гарно засвоєних навичок, але й швидкості та кмітливості.
Ну а після квесту, де команди прийшли до фінішу з різницею у пару секунд, інструкторів порадували спільним гумористичним виступом, з піснями, сценками та стенд-апами.
Діти повернулись додому з яскравими емоціями та спогадами, яких точно має вистачити на довгі місяці сидіння за шкільною партою, а може і на ціле життя. А багато учасників також познаходили гарних друзів, довгу розлуку з якими багато хто відтягує, участю в наступних таборах, до яких уже рахують дні

19-05-30 19:07