Південний Буг

УВАГА! Перенесено на 2023 рік у зв'язку з можливими військовими діями на локації.

В 2022 ЗМІНИ ЕКСПЕДИЦІЇ БУДУТЬ ПРОХОДИТИ ЛИШЕ НА ЛОКАЦІЇ ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Наш слоган: «Щастя живе в наметі» і ми доводимо це з 2005 року! Уже 15 років ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей і підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Південному Бузі (пороги Мигії), на Дунаї (о. Татару), ну і звичайно ж на Чорному морі!

 

Територія національного природного парку «Бузький Гард» - унікальне місце, яке увійшло до переліку семи природних чудес України. Система бурхливих порогів парку - одне з кращих місць в Європі для занять рафтингом. Заповідні заплави річки вражають своєю красою під час подорожей на надувних і каркасних байдарках. Поруч знаходиться радоновое озеро з кришталево чистою водою, в якому ми вчимо дітей фрідайвінгу. Трохи нижче за течією височить Протичанська скеля - ідеальне місце для навчання скелелазіння. Густий ліс острова дозволяє з комфортом грати в активні ігри на зразок арчер-тагу і різних квестів. А скелясті береги озера і річки дають нам можливість навчати дітей пірнати у воду з різної висоти. Подаруйте дитині активний відпочинок в одному з найбільш неймовірних місць України!

 

Дати проведення: 8-19 ЧЕРВНЯ

 

Щодня діти кілька разів купаються в річці або в озері, грають у волейбол, настільний теніс, різні активні ігри, працюють в команді над вечірніми творчими виступами і фіналом в останній день у вигляді стендап-шоу. Постійно працює «Гейм-зона», де є можливість пограти в різні настільні ігри та взяти участь в чемпіонатах по Аліас, Діксіт, Мафії, Мегаджанги і Мегатвістеру. В описі програми нижче ми не вказуємо ці активності, оскільки вони відбуваються постійно, а відзначаємо лише ключові події дня. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків.

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА ЗМІНИ НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ

 

ЯКИЙ ПОВИНЕН БУТИ ВІК ДИТИНИ?

Вік 11-17 років є скоріше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина досить самостійна, і не дуже прив'язана до батьків, то можлива участь і в більш молодому віці (тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, старше 17 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

 

ЗА ПОСИЛАННЯМИ ЗНИЗУ РОЗЛОГІ ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗПОРЯДОК ДНЯ

ХАРЧУВАННЯ

ЗВ'ЯЗОК З ДИТИНОЮ У ТАБОРІ

РОЗМІЩЕННЯ ДІТЕЙ

БЕЗПЕКА

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

ТРАНСФЕР

ЦІНИ І АКЦІЇ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 

ЯК МОЖНА ПОТРАПИТИ В ЕКСПЕДИЦІЮ?

Для цього Вам потрібно натиснути на  кнопку «Залишити заявку» в самому низу сторінки або натиснути зверху сторінки кнопку "Контакти" і залишити заявку в спеціальному віконці. Ми якнайшвидше зв'яжемось з Вами!

Також нам можна подзвонити за телефонами, вказаними на сторінці "Контакти".

Або написати нам на пошту info@expedicia.od.ua

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2022
12 - 23 липня, 23 липня - 3 серпня
ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Водні активності, скай-парк, страйкбол тощо

Повна вартість 12000 грн. Вартість 2 зміни до 20.07.22 11000 грн. Дітям до 11 років +1000грн