Лебедівка

Дати: 1-11, 11-21 та 21-31 липня

Згідно з рейтингом таборів за відгуками реальних замовників на childcamp.com.ua табір отримав оцінку 9,6 балів з 10 можливих і зайняв 5 місце серед 10 найкращих наметових таборів України 2018 року. Ознайомитись з результатами можна за цим посиланням: https://childcamp.com.ua/ua/luchshie-lagerya/palatochniy/2018

Що може бути краще влітку, ніж відпочинок на морі? Тільки відпочинок в лісі на березі моря в екстремальному наметовому таборі. Багато купання, багато ігор, багато змагань, багато спілкування, багато емоцій! Наша найгарячіша, найвеселіша, найбільш морська Експедиція в Лебедівці! Вражаюче чисте море з широкими безкрайніми пляжами створює враження закордонного курорту, а тінистий ліс дарує домашній затишок та комфорт у будь-яку спеку!

Оптимальний вік учасників: від 8 і старше (за умови самостійності дитини і моральної готовності до такого відпочинку)

Активності: командоутворюючий мотузковий курс, фрідайвінг, страйкбол, стрільба з лука і воздушки, волейбол, квести, скай-парк, дюльфер. Основи медицини та першої допомоги.

Територія та інфраструктура 
Табір займає територію близько двох гектарів і поділяється на окремі зони: зона розміщення наметів, зона для мотузкового курсу, зона скайпарку, зона для ігор з м'ячем, тир для стрільби з луків та пневматики, зона для настільного тенісу, зона для інтелектуальних ігор, зона кухні, зона вечірнього вогнища, пляжна зона з волейбольним полем, санітарна зона – туалети і душові кабінки.

Розміщення 
Діти розміщуються в тримісних наметах фірми «Terra Incognita». Намети якісні, двошарові, надійно захищені від дощу і холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. Для інтелектуальних ігор встановлюються великі ігрові намети. Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку в гамаках. 

Программа 
Щодня діти декілька разів купаються в морі, грають в різноманітні активні і настільні ігри, роблять зарядку і займаються з інструкторами з фітнесу над покращенням фігури. Також вони працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді КВК, беруть участь у конкурсі карикатур, проходять фітбек (обговорення того що сподобалося протягом дня, і що треба покращити або змінити). В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче. 

1 день. Знайомство учасників між собою, знайомство з інструкторами та правилами. Розселення в намети. Айсбрейкери - інтеграційні ігри. Екзамен на рівень плавання. Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство в командах. Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

2 день. Мотузковий курс - близько 10 завдань для командоутворення. Завдання передбачають роботу "рука до руки" усіх учасників над вирішенням завдань на спритність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити. 
Початок ігор "Таємний друг" та "Поцілунок смерті". 
Чемпіонат по різним видам плавання. 
Конкурс фігур з піску. 
Інтелектуальна гра «Квіз» 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 

3 день – Скай-парк. Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки при роботі на висоті. Пролазять декілька маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальному обриву. 
Конкурс майстер-класів. Кожен учасник може поділитися з іншими своїми навичками і вміннями.  
Чемпіонат по грі «Є контакт». 
Гра "Хто згори". 
Інтелектуальні змагання між командами – гра «Кочевідо».

4 день - Психологія. Учасники під час тренінгу виявляють свої сильні сторони і таланти, прописують план розвитку цих сильних сторін, визначають від чого вони отримують задоволення, і чи може це в майбутньому стати їх професією. 
Показ мод - індивідуальне змагання в кількох категоріях модних образів на туристську тематику. 
Фотосесія. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 
Нічна гра.

5 день. Страйкбол. Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для до військової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі з задоволенням беруть в ній участь. 
Дебати між командами. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

6 день. Стрільба з луку та пневматики. Учасники дізнаються про техніку поводження зі зброєю. Вчаться стріляти по мішеням з луку та пневматичної гвинтівки. Здають заліки по стрільбі лежачи, з коліна та стоячі з різної відстані. 
Чемпіонат з волейболу. 
Святкування «Івана Купала» з вогнищем (1 зміна), святкування «Дня Нептуна» (2 зміна). 

7 день. Основи медичної допомоги. Діти вчаться як поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях, як діагностувати небезпечні стани і надавати першу медичну допомогу. Вчаться рятувати людину що тоне, робити штучне дихання, непрямий масаж серця, накладати пов'язки різних типів. 
Змагаються між собою у швидкості та якості надання допомоги. 
Чемпіонат з настільного тенісу. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 
Нічна гра.

8 день. Дайвінг. Учасники вчаться використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми), дізнаються про техніку безпеки під час підводного плавання. Вчаться снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнанню на глибину. Підводний світ Чорного моря в районі Лебедівки добре збережений і різноманітний. Різноманітні риби, краби, раки-відлюдники, медузи і молюски викликають захват і любов до підводного світу на все життя. 
Чемпіонат по стрільбі з луків та пневматичної зброї. 
Фанти. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гитару.

9 день. Квест. 
Індивідуальні та командні заліки. 
КВК. 
Вогнище з піснями під гітару.

10 день. День змагань. Аукціон. Королівська ніч. 

11 день. Підведення підсумків. 
Пізній підйом. Купання. Збір речей. Лінійка - роздача усіх нагород та призів по командним та індивідуальним залікам. Фітбек. Обмін побажаннями та контактами між учасниками. Від'їзд. 

Окрім зазначених активностей протягом усього табору буде працювати секція з серфінгу, на якій бажаючі зможуть навчитися підкорювати хвилі (сап-серфінг) або вітер (віндсерфінг). Також буде працювати велосипедна секція, на якій бажаючі можуть навчитися майстерності долання перешкод на гірському велосипеді. 

Трансфер 
Доставка дітей до табору здійснюється з Одеси автобусами. Також є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з усіма, бо інтеграція починається вже в автобусі. Вартість трансферу оплачується додатково. Якщо дитину відправляють з іншого міста, то ми її зустрінемо на вокзалі та прослідкуємо, щоб було ситно та цікаво увесь час до початку подорожі. 

Документи 
Заява від батьків з даними щодо особливостей, вподобань і талантів дитини. 
Довідка щодо стану здоров'я дитини (береться в лікарні в останні три дні до початку табору). 

Необхідні речі 
Нічого окрім особистих речей, дитині мати не треба. Все туристичне спорядження ми надаємо. Виключенням є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна безкоштовно взяти в оренду у Експедиції, оплативши послуги хімчистки. Перелік особистих речей є серед фотографій.

Зв"язок 
В Експедиції є генератор, тож можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відслідковувати як проходить табір по постам, фотографіям і відео на наших сторінках у соцмережах. 

ВАРТІСТЬ: 
Повна вартість: 10000 гривень. 
До 31.01.2020 - 7500. Для дітей молодше 11 років вартість на 1000 гривень дорожча.

Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10%. Ця акція також поширюється на декількох дітей з однієї родини. 

Акція для учасників АТО та ООС: ваші діти зможуть відвідати табір зі знижкою в 25% 

Задати запитання можна за телефоном 063 978 82 21 \ 0663342722 або на е-мейл: info@expedicia.od.ua

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

о. Хортиця
о. Хортиця

Скелелазіння, верхова їзда, байдарки, дайвінг

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2020
21-27 березня
ДРАГОБРАТ

Катання на лижах та сноуборді

До 31.01 8500 Повна вартість 10000 грн. Дітям до 11 років +1000грн


1-10 ТРАВНЯ
КАРПАТСЬКИЙ ПОХІД

Район проходження - Мармароський масив

Повна вартість 6000 грн. До 31.01.20 - 4500 грн


5-15, 15 - 25 ЧЕРВНЯ
ПІВДЕННИЙ БУГ, МИГІЯ

Рафтинг, сапсерфінг, скелелазіння, фрідайвінг, гребля на байдарці, стрільба з луку та пневматики

Повна вартість 10000 грн. до 31.01.20 - Б1 - 6500, Б2 - 7500 грн. Дітям до 11 років +1000 грн


1-11, 11-21 та 21 - 31 ЛИПНЯ
ЛЕБЕДІВКА

Вінд-\сап- серфінг, фрідайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба з лука і воздушки, квести, плавання

Повна вартість 10000 грн. о 31.01.20 - 7500 грн. Дітям до 11 років +1000грн


25 ЛИПНЯ - 3 СЕРПНЯ
ОСТРОВ ТАТАРУ, ДУНАЙ

Основи виживання в дикій природі, риболовля, квести, стрільба з луку та воздушки, плавання

Повна вартість 6000. До 31.01.20 - 4500 грн.


7 - 17 та 18-28 СЕРПНЯ
ОСТРІВ ХОРТИЦЯ

Сапсерфінг, скелелазіння, верхова їзда, байдарки, фрідайвінг, страйкбол, стрільба з луку та пневматики

Повна вартість 10000 грн. До 31.01.20 Х1 - 7500, Х2 - 6500. Дітям до 11 років +1000грн