Карпатський похід

Що крутіше – піднятися на Говерлу (найвища точка України) чи сплавитись Чорним Черемошем (найбурхливіша річка України), чи пройти з наплічником по Чорногорі (найвищому гірському хребту України) та Мармаросам(українським Альпам)? Ми вирішили не обирати, і поєднати це в одному поході! 

Щороку ми випробовуємо себе на міцність під шквальними вітрами на гірських хребтах та в затяжних підйомах. У винагороду Карпати дарують нам неймовірні краєвиди і можливість, в прямому сенсі, піднятись понад хмарами. Складність випробовувань швидко забувається, бо її витісняє відчуття неймовірного задоволення собою - "Я це зробив! Я молодець!" 

Оптимальний вік учасників: від 14 і старше 
Орієнтовні дати походу: 29.04-09.05 

Відео з попереднього походу: https://www.youtube.com/watch?v=0k8ZC521ldw

Розташування 
В 2022 році похід буде проходити одним з найбільш збережених куточків України – Карпатським біосферним заповідником. Маршрут прокладено через  Мармароський та Чорногірський хребти. Підіймаємося на найвищу точку України – гору Говерлу, а також підкорюємо цілу низку вершин, що знаходяться на висоті близько двох тисяч метрів. Також частину маршруту, понад 30 кілометрів, ми подолаємо, підкорюючи на рафтах бурхливі води Чорного Черемошу.

Розміщення 
Діти розміщуються в комфортних тримісних наметах Terra Incognita - Plato. Намети якісні, двошарові, надійно захищені від дощу і холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело.

Програма 
Формат походу передбачає, що група щодня пересувається з одного мальовничого місця в інше. Загалом за час походу ми з рюкзаками плануємо подолати відстань близько 100 кілометрів. Під час походу учасники зможуть добре відточити туристичні навички: орієнтування на місцевості, встановлення наметового табору, пакування рюкзака, розведення вогнища, приготування їжі, прогнозування погоди за прикметами. Окремо будемо вивчати зоряне небо, яке на висоті двох тисяч метрів надзвичайно красиве. На цю висоту варто піднятися хоч раз в житті, щоб побачити зірки розміром з кулак, що утворюють зоряний купол нижче лінії горизонту.

Розклад дня 
Розклад дня орієнтовний, оскільки залежить від маршруту і погоди. Але приблизно це виглядає так. 
6.00 - Будильник у вигляді співів птахів, що радіють початку дня і не дають нам спати. 
7.00 - Підйом 
7.00 - 7.15 – вмиваємось з холодного джерела, прокидаємось самі і спостерігаємо як прокидаються гори. 
7.15 – 7.45 – Сніданок з видом на засніжені румунські вершини Карпат. 
7.45 - 9.00 – Згортання табору. 
9.00 - 14.00 – Перехід маршрутом, орієнтування на місцевості, милування краєвидами і фотографування, перекуси, покатушки вниз по засніженим схилам на рюкзаках. 
14.00 - 14.30 – Обід на висоті двох тисяч метрів. Гріємось на весняному сонечку і спостерігаємо як, нижче нас з туману, утворюються хмари. 
14.30 – 17.00 - Перехід маршрутом, орієнтування на місцевості, фотографування на фоні фіолетових полян з крокусів, перекуси, ігри. 
17.00 - 19.00 – Розгортання табору, збір дров, приготування їжі, фотографування. 
19.00 – 20.00 – Вечеря і обмін враженнями. 
20.00 - 23.00 – Ігри біля вогнища, розмови під зоряним небом. 
23.00 – Відбій

Харчування 
Їмо тричі на день, а також протягом маршруту перекушуємо цукерками, печивом, сухофруктами і горішками. Меню смачне і різноманітне. Кожного дня готуються нові страви.

Зв'язок з дитиною 
Ми беремо в похід сонячну батарею, тож можна дати учаснику з собою телефон і шнур USB. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відслідковувати як проходить похід по постам, фотографіям і відео на наших сторінках у соцмережах.

ВАРТІСТЬ:  

Повна ціна - 12000 грн. 
Ціна до 15 лютого, акція "Раннє бронювання" - 8500 грн.

 

Акція: "Запроси друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10%. Ця акція також поширюється на декількох дітей з однієї родини.

Акція для учасників АТО, ООС: ваші діти зможуть відвідати табір зі знижкою в 25%

Задати запитання можна за телефоном 063 978 82 21 \ 0663342722 або на е-мейл: info@expedicia.od.ua

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2022
12 - 23 липня, 23 липня - 3 серпня
ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Водні активності, скай-парк, страйкбол тощо

Повна вартість 12000 грн. Вартість 2 зміни до 20.07.22 11000 грн. Дітям до 11 років +1000грн