Дністровський каньйон

Наш салоган: «Щастя живе в наметі» і ми доводимо це з 2005 року! Вже 18 років організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Південному Бузі (пороги Мигії),  на Дунаї (о. Татару), ну і звичайно ж на Чорному морі! 

На жаль, цього року через війну, ми не можемо проводити табори в Лебедівці, на Південному Бузі та Дунаї.  Проте, нам вдалось знайти іншу безпечну локацію для проведення табору - це селище Уніж в неймовірно прекрасному Дністровському каньйоні!

Локація розташована в Івано-Франківській області, Коломийському районі, віддалена від будь-яких об'єктів інфраструктури, тож це одне з найбільш безпечних місць в Україні. 

Окрім безпеки, нас звичайно ж цікавили можливості для активного відпочинку учасників та краса природи - і це місце цілком відповідає нашим найвибагливішим вимогам! Прекрасний каньон, оточений схилами Подільських Товтр, є одним з 7 природних чудес України! Тихі і широкі води Дністра дарують можливості для занять водними видами спорту. Ліси і пагорби, що оточують річку, дають можливість робити міні походи та відточувати навички орієнтування на місцевості. Глибокий і надзвичайно мальовничий яр, що межує з густим буковим лісом - ідеальне місце для скайпарку, страйкболу, арчертагу та інших активних ігор, які так люблять наші учасники. 

Цього року, враховуючи обставини, ми будемо приділяти особливу увагу різним корисним навичкам, що можуть знадобитись у зоні бойових дій - тактична медицина, орієнтування на місцевості, страйкбол, виявлення мін та розтяжок тощо. Наші інструктори, що пройшли грунтовну підготовку, зокрема з ветеранами країн НАТО,  в ігровій формі будуть передати такі необхідні сьогодні знання.

Як зазвичай, програма буде насичена різними спортивними активностями, іграми та співами. Усе, що потрібно дітям, щоб відволіктись та відпочити після таких напружених місяців.

Також ми подбаємо про психологів на зміні, в разі, якщо діти потребуватимуть особливої підтримки після пережитого стресу.

Основні активності на зміні:

  • Водні активності (каякінг, сапсерфінг)

  • Скелелазіння та мотузковий парк

  • Тактична медицина

  • Страйкбол

  • Арчер-таг

  • Стрільба з луку та пневматики

  • Похід, орієнтування на місцевості, туристська підготовка

  • Військова гра (страйкбол + медицина + орієнтування тощо)

ЯКИЙ ПОВИНЕН БУТИ ВІК ДИТИНИ?

Вік 11-17 років є скоріше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина досить самостійна, і не дуже прив'язана до батьків, то можлива участь і в більш молодому віці (тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, старше 17 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Діти будуть розміщуватись по двоє в 3-місних наметах фірми Terra Incognita.

За бажання, за додаткову плату у 1000 гривень, можливе проживання в стаціонарному приміщенні з двоповерховими ліжками.

На території табору є стаціонарні душові та туалети.

 

ТРАНСФЕР

Заїзд до табору буде відбуватись автобусами від Івано-Франківська. Швидше за все трансфер до Івано-Франківська буде організований з таких міст, як Одеса, Київ, Львів. Ціну трансферу уточнюйте у менеджера

 

ХАРЧУВАННЯ

ЗВ'ЯЗОК З ДИТИНОЮ У ТАБОРІ

БЕЗПЕКА

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

ЦІНИ І АКЦІЇ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 

 

ЯК МОЖНА ПОТРАПИТИ В ЕКСПЕДИЦІЮ?

Для цього Вам потрібно натиснути на  кнопку «Залишити заявку» в самому низу сторінки або натиснути зверху сторінки кнопку "Контакти" і залишити заявку в спеціальному віконці. Ми якнайшвидше зв'яжемось з Вами!

Також нам можна подзвонити за телефонами, вказаними на сторінці "Контакти".

Або написати нам на пошту info@expedicia.od.ua

 

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2022
12 - 23 липня, 23 липня - 3 серпня
ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Водні активності, скай-парк, страйкбол тощо

Повна вартість 12000 грн. До 01.07.22 10500 грн. Дітям до 11 років +1000грн