Острів Хортиця

УВАГА! У 2020 році зміни на о.Хортиця проводитися не будуть!

Заповідник «Хортиця» є чудовим місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Поруч - Дніпро, що дуже зручно для каякінгу, сапсерфінгу і плавання. На березі є скелі для скелелазіння і пірнання з різної вистоти. Відбудована Запорізька січ і показові виступи козаків зі зброєю роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. І до цього всього острів є національним заповідником з дуже гарними краєвидами.

В таборі «Хортиця» наші інструктори допоможуть дітям освоїти такі активності, як сапсерфінг та каякінг, плавання та фрідайвінг, страйкбол та арчер-таг, тактичну медицину і стрільбу з луку та пневматики. Крім цього, в таборі є велика кількість спортивних змагань та квестів, творчих та інтелектуальних конкурсів, активних, настільних та теренових ігор.
 

Розташування табору

Є декілька варіантів для розміщення табору на Хортиці. І нажаль, це залежить не від нас, а від адміністрації заповідника. Існує варіант, що ми взагалі не отримаємо погодження на проведення табору. В такому разі ми перенесемо табір на іншу локацію. Усі хто забронював місце в таборі зможуть використати її для відпочинку дитини в цій новій локації, або в інших наших локаціях: на Південному Бузі, Чорному морі, Дунаї, або отримати свою бронь назад.

Розміщення дітей

Учасники розміщуються в наметах фірми «Terra Incognita» (моделі Альфа-3, Плато-3, Омега-3, Гранд-8). Намети двошарові, захищені від дощу та холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі вибирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело.

Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку у гамаках.

Програма

Щодня діти декілька разів купаються в річці, грають в різноманітні активні і настільні ігри, працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді стендап-шоу. Протягом усього табору працює ігрова зона, де є можливість пограти в різні настільні ігри і взяти участь в чемпіонатах з Аліасу, Діксіту, Мафії, Мегаджанги, Мегатвістеру, тощо. В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових модулів, що наведені нижче.

1 день. Знайомство. Мотузковий курс.

Заїзд. Ознайомлення з правилами. Розселення в намети. Айсбрейкери - інтеграційні ігри. Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство учасників між собою.

«Перше коло» з врученням фірмових футболок табору. Знайомство з інструкторами.

Мотузковий курс – близько 10 завдань для командоутворення, що вважаються кращим з існуючих методів інтеграції. Вправи передбачають роботу "рука до руки" усіх учасників над вирішенням завдань на спритність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити.

 • Іспит на отримання браслету за рівнем плавання;
 • Початок ігор "Таємний друг" та "Поцілунок смерті";
 • Вогнище з піснями під гітару.

2 день – Екскурсія островом. 

Огляд природних об’єктів, відбудованої «Запорізької січі». Перегляд показового виступу козаків з різними типами класичної козацької зброї.

 • Гра «Битва архітекторів» - командні змагання на кмітливість і злагодженість роботи команди;
 • Змагання по різним видам плавання;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

3 день - Скелелазіння.

 Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки в горах. Пролазять декілька скелелазних маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальній скелі.

 • Відбірковий етап чемпіонату з арчер-тагу (змагання, де команди мають «ліквідувати» суперників, за допомогою луків і стріл зі спеціальними м’якими наконечниками)
 • Інтелектуальні змагання між командами - «Квіз».
 • Нічна теренова гра

4 день - Страйкбол.

Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для довійськової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі із задоволенням беруть в ній участь.

 • Фотосесія;
 • Теренова гра;
 • Змагання з волейболу;
 • Вогнище з піснями під гітару.

5 день – Каякінг. 

Діти вчаться техніці безпеки при керуванні каяком. Вчаться керувати надувним каяком, каркасною туристичною байдаркою, спортивним пластиковим каяком. Вчаться плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро.

 • Факультатив: Стрільба з лука і пневматики. Учасники вчаться стріляти по мішенях з лука та пневматичної гвинтівки. Складають заліки зі стрільби лежачи, з коліна та стоячи з різної відстані.
 • Півфінал чемпіонату з арчер-тагу
 • Вогнище з піснями під гітару.

6 день - Сапсерфінг. 

Діти вчаться техніці безпеки при керуванні сапсерфом. Вчаться керувати ним, плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро. Змагаються в швидкості та вправності керування сапом.

 • Факультатив: рафтинг. Учасники вчаться керувати рафтом – надувним човном на 9 осіб. Оскільки рафтинг передбачає синхронні рухи веслами усієї команди, то він добре згуртовує команду. Учасники вчаться плисти вперед, назад, повертати, перевертати рафт і знову залазити в нього на воді. Після навчань перетинають на рафті Дніпро, і на протилежному боці річки вчаться пірнати зі скель у воду.
 • Теренова гра.
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

7 день - Тактична медицина.

Діти вчаться як поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях, як діагностувати небезпечні стани і надавати першу медичну допомогу. Вчаться зупиняти кровотечу і евакуювати пораненого з небезпечної зони. Вчаться рятувати людину, що тоне і робити серцево-легеневу реанімацію на манекені з індикаторами правильної роботи. Вчаться користуватися автоматичним дефібрилятором.

 • Фінал чемпіонату з арчер-тагу
 • Змагання в швидкості та якості надання першої медичної допомоги.
 • Вогнище з піснями під гітару.

Нічна теренова гра

8 день. Плавання і фрідайвінг.

 • Учасники вчаться плавати різними стилями. Вчаться використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми). Вчаться снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнанню на глибину. Дізнаються про техніку безпеки під час підводного плавання.
 • Теренова гра 
 • Вогнище з піснями під гітару.

9 день. День чемпіонатів.

В цей день можна взяти участь в десятках різних змагань, які готуються протягом усієї зміни. Змагання різноманітні: на силу, витримку, розум, ерудованість. Центральна подія дня - змагання «Айрон-мен» і «Аква-мен». Це багатоборство (більше 10 різних видів спорту), яке дозволяє учасникам випробувати свою швидкість, вправність і витривалість. Пройти це випробування до кінця – це дуже складно, тож усі учасники, що не зійшли з дистанції отримують відповідний сертифікат.

Окрім «Айрон-мена» і «Аква-мена» традиційно проводяться наступні змагання:

 • з волейболу.
 • з настільного тенісу.
 • з відтискань, підтягувань, присідань.
 • з того, хто довше простоїть в планці і хто довше провисить на турніку
 • з воркауту
 • з Мафії, Аліасу, Діксіту, Мегаджанги, Мегатвістеру.

День чемпіонатів – гарна можливість для учасників проявити свої організаторські здібності. Адже учасники можуть організовувати в цей день розроблені ними змагання.

В день чемпіонатів можна заробити найбільшу кількість балів (як за організацію, так і за перемоги в змаганнях), і вивести таким чином свою команду в лідери рейтингу.

 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

10 день. Квест.

Квест це фінальне і найбільше змагання в таборі. Учасники мають командою подолати більше десяти етапів, на кожному з яких потрібні вправність, сила, розум і злагоджена командна робота.

 • Стендап – шоу - факультативне змагання між учасниками в творчості та дотепності.
 • Королівська ніч. Велике вогнище з піснями під гітару. Перегляд тематичних фільмів через проектор.

11 день. Підведення підсумків.

 • Збір речей.
 • Роздача нагород і призів по командним і індивідуальним залікам.
 • Фідбек.
 • Обмін побажаннями і контактами між учасниками.
 • Від'їзд учасників

 

Орієнтовний розпорядок дня:

● 6.00 - підйом

● 6.00 - 6.15 - гігієнічні процедури

● 6.15 - 6.30 - Зарядка

● 6.30 - 7.00 - Збір в колі - підйом прапора, нагородження, оголошення.

● 7.00 - 8.00 - Вільний час. Організація побуту. Прибирання в наметах.

● 8.00 - 8.30 - Сніданок.

● 8.30 - 11.00 - Модуль 1 (з перекусом в 10.00): спортивні активності, або чемпіонат по Арчер-тагуа, або теренова гра, або факультативні активності.

● 11.00 - 12.00 - Купання.

● 12.00 - 12.30 - Обід

● 12.30 - 13.30 - Сієста, післяобідній відпочинок

● 13.30 - 16.00 - Модуль 2: спортивні активності, або чемпіонат по Арчер-тагуа, або теренова гра, або факультативні активності

● 16.00 - 16.30 - Перекус і робота в командах

● 16.30 - 19.00 - Модуль 3: спортивні активності, або чемпіонат по Арчер-тагуа, або теренова гра, або факультативні активності

● 19.00 - 19.30 - Вільний час

● 19.30 - 20.00 - Вечеря

● 20.00 - 22.00 - Вечірня програма

● 22.00 Відбій або нічна гра.

Це орієнтовний графік. У нього можуть вноситися зміни в залежності від обставин.

 

Ціни і акції

 

Ціна - 10000 грн.

При бронюванні місця до 1.06, ціна - 8000 грн.

Путівка для дітей до 11 років коштує на 1000 грн. дорожче, оскільки для них потрібно залучати додаткових інструкторів.

Акції:

● Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).

● Акція для учасників АТО: ваші діти можуть відвідати табір зі знижкою в 25%.

● Акція: "Експедиційні бали" - під час всіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому «експедиційні бали" - внутрішню валюту, якої можна оплачувати наметові табори експедиції по курсу 1 бал = 1 гривня. Тому наші табори будуть для активних учасників дешевше. Учасник, який набрав найбільшу кількість балів за сезон отримує безкоштовно путівку на наступний рік в будь-який наш наметовий табір: Карпати, Південний Буг, Лебедівка, Татару або Хортицю.

Яким чином відбувається оплата?

Ви можете оплатити всю суму відразу, або оплатити спочатку передоплату (1000 грн.) Для бронювання місця, а залишок суми сплатити до 1 червня. Для оплати Вам виставляють рахунок від фізичної особи-підприємця. Оплатити його можна з картки, терміналу, або у відділенні банку. На руках у вас залишається офіційна квитанція про оплату.

Як можна зв'язатися з організаторами по телефону, перш ніж здійснити оплату?

Так. Для цього Вам потрібно натиснути на зелену кнопку «Залишити заявку» в самому низу сторінки або натиснути зверху сторінки кнопку "Контакти" і залишити заявку в спеціальному віконці. Організатори зв'яжуться з Вами.

Або за телефонами, вказаними на сторінці "Контакти".

Або пишіть нам на пошту info@expedicia.od.ua

Який повинен бути вік дитини?

Вік, вказаний на сайті (11-17 років), є скоріше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина досить самостійний, і не дуже прив'язаний до батьків, то можлива участь і в більш молодому віці (тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, старше 17 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.
 

ХАРЧУВАННЯ 
БЕЗПЕКА
МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
ТРАНСФЕР
ЗВ'ЯЗОК З ДИТИНОЮ У ТАБОРІ

 

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2021
7-13 січня, 21-27 березня
ДРАГОБРАТ

Катання на лижах та сноуборді

Раннє бронювання: до 15.03 - 9500 грн. Повна вартість 11000 грн. Дітям до 11 років +1000грн


1-10 ТРАВНЯ
КАРПАТСЬКИЙ ПОХІД

Район проходження - Мармароський хребет, сплав р.Чорний Черемош, Чорногірський хребет, Говерла

Повна вартість 7000 грн


10-20 червня
ПІВДЕННИЙ БУГ, МИГІЯ

Рафтинг, сапсерфінг, скелелазіння, фрідайвінг, гребля на байдарці, стрільба з луку та пневматики

Повна вартість 11000 грн. Раннє бронювання: до 1.05 10000грн. Дітям до 11 років +1000грн


11-21ЛИПНЯ, 21 - 31 ЛИПНЯ, 31 ЛИПНЯ - 10 СЕРПНЯ, 10-20 СЕРПНЯ
ЛЕБЕДІВКА

Вінд-\сап- серфінг, фрідайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба з лука і воздушки, квести, плавання

Повна вартість 11000 грн. Раннє бронювання: до 1.05 10 000грн. Дітям до 11 років +1000грн


25 ЛИПНЯ - 4 СЕРПНЯ
ОСТРОВ ТАТАРУ, ДУНАЙ

Основи виживання в дикій природі, риболовля, квести, стрільба з луку та воздушки, плавання

Повна вартість 7000 грн. Раннє бронювання: до 1.05 - 6500 грн