Острів Хортиця

Дати: 7 - 17 серпня (виїзд з Одеси 6 серпня) 
18 - 28 серпня (виїзд з Одеси 17 серпня)

Згідно з рейтингом таборів за відгуками реальних замовників на childcamp.com.ua табір отримав оцінку 9,5 балів з 10 можливих і увійшов до 10 найкращих наметових таборів України 2018 року. Ознайомитись з результатами можна за цим посиланням: https://childcamp.com.ua/ua/luchshie-lagerya/palatochniy/2018

Оптимальний вік учасників: від 10 і старше

Активності: командоутворюючий мотузковий курс, байдарки (каякінг), фрідайвінг, скелелазіння, страйкбол, стрільба з луку та пневматики, волейбол, квести, велоекскурсія, прогулянки на конях, екскурсії по історичних об'єктах, виступ козаків

Заповідник «Хортиця» є найкращим в Україні місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Табір розташований прямо на березі Дніпра, що дуже зручно для каякінгу, сапсерфінгу і плавання. Прямо в таборі є скелі для скелелазіння і занять з гірського туризму. Скелі також дозволяють проводити навчання пірнанню з різної висоти. В 5 хвилинах від табору знаходиться балка, рельєф якої ідеально підходить для страйкболу. Також на острові є професійна кінна база, де ми навчаємо учасників верховій їзді. Відбудована запорізька січ, музей затоплених кораблів і археологічні об’єкти різних епох роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. А природна краса заповідного острова відкривається під час велосипедних прогулянок. 
Размещение детей 
Діти розміщуються в тримісних наметах фірми «Terra Incognita». Намети якісні, двошарові, надійно захищені від дощу і холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. Для інтелектуальних ігор встановлюються великі ігрові намети. Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку у гамаках. 

Программа. Щодня діти декілька разів купаються в річці, грають в різноманітні активні і настільні ігри, роблять зарядку і займаються з інструкторами з фітнесу над покращенням фігури. Також вони працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді КВК, проходять фітбек (обговорення того що сподобалося протягом дня, і що треба покращити або змінити). В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче. 

1 день. Знайомство учасників між собою, знайомство з інструкторами та правилами. Розселення в намети. Айсбрейкери - інтеграційні ігри. Іспит на рівень плавання. Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство в командах. Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

2 день. Мотузковий курс - близько 10 завдань для командоутворення. Завдання передбачають роботу "рука до руки" усіх учасників над вирішенням завдань на спритність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити. 
Початок ігор "Таємний друг" та "Поцілунок смерті". 
Чемпіонат по різним видам плавання. 
Інтелектуальна гра. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 

3 день. – Велосипедна екскурсія островом. Огляд природних об’єктів острова. Екскурсія в музей затоплених човнів. 
Командні змагання на кмітливість і злагодженість роботи команди. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 

4 день - Скелелазання. Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки в горах. Пролазять декілька скелелазних маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальній скелі. 
Чемпіонат по грі «Діксіт». 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 
Нічна гра.

5 день. Страйкбол. Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для до військової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі із задоволенням беруть в ній участь. 
Чемпіонат з волейболу і черлідінгу. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

6 день. Каякінг і сапсерфінг. Діти вчаться техніці безпеки при керуванні туристичним каяком і сапсерфом. Вчаться плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро. 
Чемпіонат по каякінгу. 
Чемпіонат по стрільбі з луків та пневматичної зброї. 
Фанти. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гитару.

7 день. Кінний спорт. Вчимо учасників верховій їзді на професійній кінній базі. 
Багатоборство «Залізна людина» - скелелазіння, біг, стрибок зі скелі у воду, заплив під і над водою, заплив на байдарці, дистанція на велосипеді, стрільба по мішеням. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

8 день. Пішохідна екскурсія островом. Оглядаємо «Запорізьку січ», пам’ятки археології бронзової доби, древні святилища. Сплавляємось на спортивних каяках навколо одного з островів заповідника. 
Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару. 
Нічна гра.

9 день. Квест. 
Індивідуальні та командні заліки. 
КВК. 
Вогнище з піснями під гітару.

10 день. День змагань. Аукціон. Королівська ніч. 

11 день. Підведення підсумків. 
Пізній підйом. Збір речей. Лінійка - роздача усіх нагород та призів по командним та індивідуальним залікам. Фітбек. Обмін побажаннями та контактами між учасниками. Від'їзд. 

Окрім зазначених активностей протягом усього табору буде працювати секція по стрільбі з луку та пневматики. Учасники дізнаються про техніку поводження зі зброєю. Вчаться стріляти по мішеням з луку та пневматичної гвинтівки. Здають заліки по стрільбі лежачи, з коліна та стоячі з різної відстані. А також буде працювати секція по дайвінгу. Тож у бажаючих буде можливість навчитися використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми) для снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнання на глибину.

Харчування 
Оскільки свіже повітря, купання та активні види спорту вимагають багато енергії, то ми організуємо 6-ти разове харчування учасників. Три повноцінні прийоми гарячих страв і три перекуси. Меню смачне і різноманітне. Кожного дня готуються нові страви. 
Враховуються потреби вегетаріанців та інші індивідуальні потреби дитини (прохання зазначити їх в анкеті перед табором). 
В таборі існує заборона на вживання газованих напоїв, чіпсів, сухариків, та інших шкідливих для здоров'я продуктів. 
Ми компенсуємо це наявністю свіжих фруктів, ягід та овочів. 

Медичне обслуговування 
В таборі завжди є професійний медик та аптечка, укомплектована на будь-який випадок. Є машини, на яких можна оперативно доставити учасника до лікарні. Крім того, інструктори проходять до початку табору тренінги по першій медичній допомозі в різноманітних ситуаціях. І за потреби зможуть якісно надати першу медичну допомогу. 
Крім того ми приділяємо значну увагу гігієні в таборі. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів. Діти щодня миються в душових кабінках. 

Трансфер 
Доставка дітей до табору здійснюється з Одеси автобусами. Також є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з усіма, бо інтеграція починається вже в автобусі. Вартість трансферу оплачується додатково. Якщо дитину відправляють з іншого міста, то ми її зустрінемо на вокзалі та прослідкуємо, щоб було ситно та цікаво увесь час до початку подорожі.

Документи 
Заява від батьків з даними щодо особливостей, вподобань і талантів дитини. 
Довідка щодо стану здоров'я дитини (береться в лікарні в останні три дні до початку табору).

Необхідні речі 
Нічого окрім особистих речей, дитині мати не треба. Все туристичне спорядження ми надаємо. Виключенням є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна безкоштовно взяти в оренду у Експедиції, оплативши послуги хімчистки. Перелік особистих речей є серед фотографій.

Зв"язок 
В Експедиції є генератор, тож можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відслідковувати як проходить табір по постам, фотографіям і відео на наших сторінках у соцмережах.

ВАРТІСТЬ: 
Повна вартість: 10000 гривень. 2 зміна - 8500 грн. 
До 31.01.2020 Х1 - 7500, Х2 - 6500. Для дітей молодше 11 років вартість на 1000 гривень дорожча.

Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10%. Ця акція також поширюється на декількох дітей з однієї родини.

Акція для учасників АТО, ООС та вимушених переселенців: ваші діти зможуть відвідати табір зі знижкою в 25% 

Задати запитання можна за телефоном 063 978 82 21 \ 0663342722 або на е-мейл: info@expedicia.od.ua

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

о. Хортиця
о. Хортиця

Скелелазіння, верхова їзда, байдарки, дайвінг

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2019
7 - 13 січня, 23-29 березня
ДРАГОБРАТ

Катання на лижах та сноуборді

Повна вартість 10000 грн. До 15.12.19 - 9000 грн. Дітям до 11 років +1000грн


1-10 ТРАВНЯ
КАРПАТСЬКИЙ ПОХІД

Район проходження - Мармароський масив

Повна вартість 6000 грн. До 31.01.20 - 4500 грн


5-15, 15 - 25 ЧЕРВНЯ
ПІВДЕННИЙ БУГ, МИГІЯ

Рафтинг, сапсерфінг, скелелазіння, фрідайвінг, гребля на байдарці, стрільба з луку та пневматики

Повна вартість 10000 грн. до 31.01.20 - Б1 - 6500, Б2 - 7500 грн. Дітям до 11 років +1000 грн


1-11, 11-21 та 21 - 31 ЛИПНЯ
ЛЕБЕДІВКА

Вінд-\сап- серфінг, фрідайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба з лука і воздушки, квести, плавання

Повна вартість 10000 грн. о 31.01.20 - 7500 грн. Дітям до 11 років +1000грн


25 ЛИПНЯ - 3 СЕРПНЯ
ОСТРОВ ТАТАРУ, ДУНАЙ

Основи виживання в дикій природі, риболовля, квести, стрільба з луку та воздушки, плавання

Повна вартість 6000. До 31.01.20 - 4500 грн.


7 - 17 та 18-28 СЕРПНЯ
ОСТРІВ ХОРТИЦЯ

Сапсерфінг, скелелазіння, верхова їзда, байдарки, фрідайвінг, страйкбол, стрільба з луку та пневматики

Повна вартість 10000 грн. До 31.01.20 Х1 - 7500, Х2 - 6500. Дітям до 11 років +1000грн