Драгобрат

Зимові канікули завершилися, а Ваша дитина ще не встигла як слід насолодитися сніговими розвагами? Не проблема! На Драгобраті та Буковелі на початку квітня ще повно снігу, тож можна добре покатати на весняних канікулах! Якщо дитина добре катається на лижах і сноуборді, або прагне добре навчитися - чекаємо її в Експедиції! Ми організуємо спортивний відпочинок для дітей та молоді вже 17 років, і добре знаємо свою справу. Драгобрат і Буковель - це найкраща в Україні інфраструктура, довгі траси, чудові пейзажі і можливість спробувати фрірайд. А оскільки наш готель знаходиться на Драгобраті прямо в кінці траси, то кататися можна з ранку до ночі!

Виїзд: 27.03-2.04

Драгобрат розмістився серед хвойних лісів, поблизу підніжжя гори Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарми (1800 м) і Близниця (1883 м) на які можна піднятися на ратраці. Зі схилів відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат – Чорногору з вершинами Говерла і Петрос. Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта, а також розміщення на кордоні з субальпійською зоною Карпат, створює передумови для наявності стабільного снігового покриву до квітня місяця. Загальна протяжність трас на Драгобраті складає до 10 км, довжина трас - від 300 метрів до 2 кілометрів. За бажанням, на ратраці можна виїхати ще вище, подовживши таким чином спуск з 2 до 3 км.

ЯКИЙ ПОВИНЕН БУТИ ВІК ДИТИНИ?

Вік учасників 10-18 років. Але цей вік, є швидше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина достатньо самостійна, і не надто прив'язана до батьків, то можлива участь і в 9 років. Люди, що старші за 18 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

ПРОГРАМА 

Щодня діти максимум часу приділяють заняттям на лижах та сноубордах, щоб навчитися кататися, або відточити свою майстерність. Для відпочинку будуть проводитись різноманітні ігри та змагання на свіжому повітрі та в готелі. 

Орієнтовна програма

 

ХАРЧУВАННЯ 

Оскільки свіже повітря і активні види спорту вимагають багато енергії, то ми організуємо три повноцінні прийоми гарячих страв в кафе і додаткові перекуси (фрукти, горіхи, сухофрукти, солодощі). 
Намагаємось враховувати особливі потреби щодо харчування (про них треба повідомити в анкеті учасника).
Існує заборона на вживання солодких газованих напоїв, чіпсів, сухариків та інших шкідливих для здоров'я продуктів

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ 

З нами постійно є  аптечка, укомплектована на будь-який випадок, а в курорті діє медичний пункт. Крім того, інструктори Експедиції проходили тренінги з першої медичної допомоги в різних ситуаціях. І при необхідності зможуть якісно надати першу медичну допомогу. 

Ми приділяємо належну увагу правильному підбору і налаштуванню обладнання під вагу і досвід кожного учасника. 

Щоб уникнути розтягнень, перед виїздом на гору учасники роблять ґрунтовну розминку м’язів і суглобів.

За потреби, організатори готові оплатити медичні витрати на учасника в розмірі до 10 000 грн.

РОЗМІЩЕННЯ ДІТЕЙ 

Експедиція розміщується в комфортному готелі «Добош», який ми обрали через затишок, близькість до підйомників і смачну кухню. Учасники живуть по 2-4 людини в кімнаті. Гарячий душ і туалет в кожному номері.

ВАРТІСТЬ - 12 000 грн.
Діти до 11 років сплачують на 1000 грн. більше, оскільки вони вимагають більшої кількості інструкторів.
УВАГА! Ексклюзивна акція.
При бронюванні місця до 15 лютого 2021 року ціна - 9500 грн.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: 

 • Проживання в готелі;
   
 • Харчування;
 • Супровід інструкторів на трасах;
 • Медичний супровід і покриття медичних витрат до 10 000 грн. в разі потреби;
 • Робота адміністратора що комунікує з батьками і наповнює батьківський чат;
 • Розважальна програма і догляд за учасниками протягом всього часу виїзду;
 • Трансфер Ясіня - Драгобрат і назад.
 • Половина вартості трансферу Драгобрат-Буковель (близько 200 грн. за один виїзд).

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • Дорога від Вашого міста до Ясенів. Можна додатково замовити трансфер залізницею в два боки із супроводом інструкторів з міст Київ, Одеса, Львів (близько 950 грн.) і Дніпро (близько 1250 грн). У вартість включена вартість харчування на зворотньому шляху;
 • Оренда гірськолижного обладнання в пункті прокату (орієнтовна ціна: лижі – 100-160 грн. за добу, сноуборд біля 200 грн. за добу, шолом біля 50 грн. за добу);
   
 • Скіпаси на підйомники Драгобрату та Буковеля (650 - 1500 грн. за весь період в залежності від віку і інтенсивності катання). Найвигідніші скіпаси на бугельні підйомники «Драгобрат» (1000 та 1200 метрів) коштують для підлітків до 14 років -  700 грн. за 50 підйомів. Докладніше про скіпаси на Драгобраті - http://dragobrat.ws/uk/tsiny-na-pidiomnyky. Скіпаси для на вечірне катання на Буковелі коштують 400 грн. (безліміт з 15.00 до 19.30). Скіпаси на нічне катання на Буковелі на освітленій трасі 14а, довжиною 2132 м. Коштують для всіх 200 грн. (безліміт з 21.00 до 24.00) Докладніше про скіпаси на Буковелі - https://bukovel24.com/uk/skipass 
 • Половина вартості трансферу Драгобрат-Буковель (близько 200 грн. за один виїзд).
 • Індивідуальні інструктори для тих, хто зовсім не вміє кататися (орієнтовно 600 грн. за заняття в «лижній школі Драгобрату» або 400 грн. за індивідуальне заняття з нашими інструкторами). Зазвичай дітям вистачає двох індивідуальних занять, після чого вони вже можуть працювати в групі.
 • Підйом для бажаючих ратраком на вершину гори Жандарм для зустрічі сходу сонця (300 грн.)
 • Баня для тих хто планує її відвідати (близько 150 грн.)

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ЯК МОЖНА ПОТРАПИТИ В ЕКСПЕДИЦІЮ?

Для цього Вам потрібно натиснути на  кнопку «Залишити заявку» в самому низу сторінки або натиснути зверху сторінки кнопку "Контакти" і залишити заявку в спеціальному віконці. Ми якнайшвидше зв'яжемось з Вами!

Також нам можна подзвонити за телефонами, вказаними на сторінці "Контакти".

Або написати нам на пошту info@expedicia.od.ua 

 

Також пропонуємо відвідати наші табори в інших локаціях

Драгобрат
Драгобрат

Зимові виїзди на гірськолижні курорти

Лебедівка
Лебедівка

Скай - парк, дюльфер, дайвінг, квести, спортивне орієнтування

о. Татару
о. Татару

Основи виживання, спортивне орієнтування, скай - парк

Південний Буг
Південний Буг

Дайвінг, рафтинг і скелелазіння

Карпатський похід
Карпатський похід

Район проходження - Мармароський масив

Розклад 2022
12 - 23 липня, 23 липня - 3 серпня
ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Водні активності, скай-парк, страйкбол тощо

Повна вартість 12000 грн. Вартість 2 зміни до 20.07.22 11000 грн. Дітям до 11 років +1000грн