Про нас

Експедиція на Південному Бузі стала найкращим наметовим табором 2018 року згідно з рейтингом таборів за відгуками реальних замовників на childcamp.com.ua! Табір отримав оцінку 9,8 балів з 10 можливих. З невеликим відставанням табори в Лебедівці(5 місце) та Хортиці(8 місце) також ввійшли до 10 найкращих з балами 9,6 та 9,5 відповідно. Ознайомитись з результатами можна за цим посиланням https://childcamp.com.ua/ua/luchshie-lagerya/palatochniy/2018

Чому "Adrenalin Expedition" став кращим організатором дитячих таборів 2018 року, отримавши оцінку 9,6 за результатами півсотні відгуків батьків?

1. Організатори мають 14 років досвіду проведення туристських заходів. Тому можуть якісно забезпечити комфорт і безпеку учасників.

2. Інструктори і куратори Експедиції – це команда цікавих, активних і відкритих людей з гарним почуттям гумору. Завдяки ним у заходів Експедиції чудова емоційна атмосфера.

3. Велика команда організаторів. Це дозволяє безпечно організовувати дуже насичену програму. А розподіл навантаження на інструкторів дозволяє їм не тільки працювати, але і відпочивати разом з учасниками. Це також сприяє святковій атмосфері під час виїзду.

4. Діє система заохочування для активних дітей. За досягнення в спорті, іграх та змаганнях, а також за проявленні організаторські здібності учасники отримують «експедиційні бали». Їх кількість формує рейтинг, а також впливає на вартість наступного табору для учасника. Тому в наших таборах діти займають активну життєву позицію.

5. Програма табору базується на активних видах спорту, що не тільки дають можливість отримати неймовірні відчуття, але і дозволяють розвинутися фізично, подолати внутрішні страхи і стати більш впевненим в собі.

Нашою головною метою є створення здорового середовища для спілкування дітей оффлайн. Під час заходів Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву і задоволення собою, як досягнення і перемоги в реальних іграх і змаганнях.

Експедиція намагається розкрити потенціал кожного учасника, створюючи можливості для розвитку здібностей і талантів. Діти часто приїжджають до нас з року в рік, а стаючи дорослими, поповнюють команду кураторів та інструкторів. Тому в учасників є можливість не тільки відпочити, а й отримати навички організатора, інструктора з різних видів спорту, фотографа або відеооператора.

У таборах Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє від виїзду до виїзду переносити неймовірну атмосферу, змушує з нетерпінням чекати на черговий захід. Ми приділяємо гарному настрою не менше уваги, ніж безпеці та комфорту учасників.

Ось деякі з наших принципів:

Чому обирають нас

Відповідальність

кожен, не залежно від статусу в таборі, приймає участь в виконанні різних завдань, активностях та розвагах. Навіть чергують всі учасники та інструктори по черзі. Також кожен учасник повинен сам дбати про себе та свій життєвий простір, уважніше ставитися до своїх речей. В результаті, більшість батьків з подивом відзначають, що по поверненню діти стають більш відповідальними та старанними.

Професіоналізм

Усі інструктори, що займаються спортивними напрямками, мають розряди зі спортивного, гірського або велотуризму, альпінізму. Усі лікарі мають профільну освіту та відповідний досвід роботи. Ще частина інструкторів - психологи та педагоги за освітою. Але окрім професійних навичок ми просто любимо свою справу. Тому кожна Експедиція створюється з куражем та запалом. При цьому ми завжди дбаємо про комфорт та безпеку учасників. Кожен учасник та кожна зміна - це привід для нас дізнаватись щось нове та постійно вдосконалюватись

Безпека

Ми завжди розраховуємо кількість інструкторів та учасників таким чином, щоб на кожного дорослого припадало не більше 3-4 дітей. Це забезпечує максимальне охоплення групи увагою та індивідуальний підхід до кожного. Ще один важливий фактор підтримки безпеки в таборі - це насичена та різноманітна програма. Дитина починає пошуки небезпечних пригод лише якщо їй немає чим зайнятись. Саме тому наші інструктори та куратори готують великий перелік цікавих занять та уважно слідкує, щоб кожен учасник був "при ділі"

Активності

у наших Експедиціях учасники мають можливість, під наглядом і за підтримки досвідчених інструкторів, спробувати та освоїти такі активності, як рафтинг, скелелазання, дайвінг, трікліклімбінг, стрільбу з лука та рушниці, настільний теніс, спортивне орієнтування тощо. Зайнятись страйкболом, покататись верхи, побігати у квестах та прийняти участь у багатьох інших цікавих змаганнях та іграх. Це подарує дитині незабутні враження та яскраві емоції!

Туристська підготовка

в Експедиціях учасники вчаться розводити вогнище, розбивати намети, користуватись мотузками та іншим туристським обладнанням. Також учасники проходять основи виживання та надання медичної допомоги. Ми живемо в наметах, готуємо на вогні, купаємось в річках та озерах - це надзвичайно цікавий досвід для кожної дитини

Командність

значна кількість зусиль інструкторів направлена на те, щоб здружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та завдання, насичена вечірня програма. Також в усіх таборах започаткований обов'язковий мотузковий курс - серія командоутворюючих завдань, якому немає рівних серед інтеграційних методів

Рівність

в Експедиції всі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила. В таборі панує дисципліна, що базується на взаємоповазі та взаємній відповідальності. Тут немає місця стереотипам та дискримінації, пов'язаних з зовнішністю, здібностями або достатком дитини. Результатом чого стає подолання учасниками комплексів та підвищення впевненості в собі

Приязність

легку і позитивну атмосферу наших експедицій не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємось не псувати його конфліктами чи образами. Ми уважно слідкуємо за проявами агресії чи негативу і одразу намагаємось виявити та прибрати їхню причину, незалежно від того, йде мова про дорослого інструктора чи учасника. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти та виправляти подібні ситуації, тож абсолютна більшість часу проходить в майже святковій атмосфері